MÁŠ RÁD STOLNÝ TENIS?

NAHRAJ SVOJE

VIDEO aLEBO KRESBU

Zapoj sa do súťaže, ktorú sme pripravili v rámci Svetového dňa stolného tenisu o naj stolnotenisové video či kresbu, alebo sa aspoň pridaj k tým, ktorí ich lajkujú. Pridaj sa ku komunite nadšencov stolného tenisu.

AHOJ ŠPORTOVEC

Priprav si krátke video na tému “SVETOVÝ DEŇ STOLNÉHO TENISU 2021”, alebo kresbu a možno práve tebe poputuje odmena. Nezabudni preto nahrať svoje video, či kresbu. Držíme ti palce! Video nahrávaj radšej cez rýchly internet na Wi-Fi, alebo ešte lepšie cez kábel a na PC. Bude to rýchlejšie a nezožerie ti to mobilné dáta  Mysli na to, že menej je niekedy viac. Kratšie video je často pútavejšie ako zdĺhavý obsah. Nesnaž sa povedať všetko, vyber len to najdôležitejšie alebo vystrihni iba najzábavnejší moment. Nezabúdaj, že video môže byť maximálne 2 minúty dlhé a veľké 250mb. Pridaj aj argument, oslov tých, ktorí tvoju prácu uvidia. Ale hlavne sa bav, buď kreatívny a užívaj si to! Viac informácií nájdeš tu.

max 250 mb / max 2 min

max 5 mb / jpg, png / fhd+

lajkuj a zdieľaj čo sa ti páči

POŠLI NÁM SVOJE FUN STOLNOTENISOVÉ VIDEO, ALEBO KRESBU A MOŽNO ODMENÍME PRÁVE TEBA!

Nazbieraj odvahu a nájdi si čas zapojiť do našej výzvy ku Svetovému dňu stolného tenisu. Stačí, aby si nahral svoje fun video na tento web a my vyberieme pár najúspešnejších, ktoré odmeníme. Počas celej dĺžky trvania súťaže môže “lajkovať” aj verejnosť a pomôcť tak tvojmu videu vyhrať. Kompletné pravidlá a podmienky si môžeš prečítať TU.

Vkladať svoje súťažné videá a obrázky môžeš
od 19. marca do 11. apríla 2021

Verejné hlasovanie formou “lajkov” sa začína
5. apríla a končí 11. apríla 2021

Víťazov zverejníme
v pondelok 12. apríla 2021

VIDEá A KRESBy v SÚŤAŽi

máš rád pingpong? tak daj svoj hlas

POŠLI VIDEO a MOŽNO vyhrÁŠ SUPER CENU

posilni našu stolnotenisovú komunitu

PREBUĎ SVOJU KREATIVITU, ukáž čo dokážeš

podporujeme

stolný tenis