Projekt „Stolný tenis do škôl“ je vo finále!

Posledná osemnásta akcia pre ročník 2019/2020 sa konala 30.01.2020 v Rožňave.

Projekt “Stolný tenis do škôl 2019/2020” sme ukončili pekným a zábavným show programom 🙂

Tešili sme sa, že chalani mali veľký úspech a zaujali deti.

Videli sme to očakávanie detí už hneď pri príchode. Nevedeli dočkať, pobehovali a nakúkali telocvične a tešili sa, čo ich čaká.

Základnú školu prišiel podporiť náš overený a populárny Alexander Valuch – reprezentat SR a za miestny klub mu bol parťákom Gregor Gallo.

Zástupcom SSTZ na akcii v Rožňave bol J. Cibula. Akciu prišiel za miestny klub Geológ Rožňava už spomínaný Gregor Gallo a Andrej Ružik.

Pani riaditeľka PaedDr. Erika Fabiánová osobne prevzala poukaz a poďakovala všetkým za možnosť usporiadať peknú športovú akciu aj u nich na škole. Veľmi si váži projekty ako je ten náš, pretože každá športová aktivita je pre deti a mládež len prínosom.

Alexander bol opäť prekvapený toľkým záujmom detí o stolný tenis. Už presne vedel, čo ho čaká, keďže absolvoval už viac našich akcií.

Deti hráčov s úžasom sledovali a čakali, čo im predvedú. Po krátke rozcvičke si hráči pripravili pre deti show, v ktorej predviedli svoje umenie a prácu s raketou.

Opäť ukázali deťom hru s rôznymi raketami od maličkej až po obrovskú raketu a takisto predviedli ukážky ozajstnej hry ako na turnaji.

Po show programe boli pre deti pripravené stanovištia, na ktorých si mohli vyskúšať prvé kontakty s raketou a loptičkou – nosenie loptičky na rakete cez prekážky a triafanie loptičky s raketou na cieľ. Veľká rada bola aj na vyskúšanie „hry“ priamo za stolom s Alexandrom 🙂 .

Na záver nesmie chýbať obľúbená autogramiáda a chvíľka slávy pre Saša Valucha 🙂

Na záver by sme chceli poďakovať všetkým školám, ktoré sa do projektu zapojili, tešíme sa nový ročník.

Informácie o možnostiach prihlásenia zverejníme už čoskoro.