Po 3. kole Humenskej školskej stolnotenisovej ligy zapojených už 51 hráčov

Na čele družstiev bez zmien, vedú chlapci z Modry n/C a dievčatá ZŠ Kudlovská

V piatok 15. februára pokračovala Humenská školská stolnotenisová liga v aktuálnom ročníku už svojím tretím kolom. Hlavnému rozhodcovi Ing. Antonovi Pavlottymu sa prezentovalo celkom 16 dievčat a 21 chlapcov, pričom opäť pribudli aj viaceré nové tváre. Celkovo sa tak do aktuálneho súťažného ročníka zapojilo už 51 hráčov s minimálne jedným štartom. Na škodu bola neúčasť niektorých škôl ako ZŠ Udavské, viaceré školy síce svojich zástupcov na turnaj poslali, no vzhľadom na nižší počet hráčov sa im výsledky započítali len do celkového poradia jednotlivcov a nie aj družstiev. Medzi družstvami zatiaľ výrazne dominujú chlapci z Modry n/C, dievčatá zo ZŠ Kudlovská si aj pri neúčasti jednej z líderiek súťaže E. Behúnovej postrážili priebežné prvenstvo.