Pokračujeme na východnom Slovensku a to na súkromnej základnej škole v Giraltovciach!

Projekt “Stolný tenis do škôl” pokračoval na východnom Slovensku štrnástou zastávkou  11.12. 2019 na súkromnej ZŠ v Giraltovciach.

Základnú školu v Giraltovciach prišli podporiť Alexander Valuch – reprezentat SR, Samuel Fečo a Michal Fečo.

Tešili sme sa, že konečne prichádzame s našou show aj na východné Slovensko. Deti sa nevedeli dočkať, pobehovali a nakúkali do obrovskej telocvične a tešili sa, čo ich čaká.

Samuel a Michal boli milo prekvapení toľkým záujmom detí o stolný tenis. Alexander už presne vedel, čo ho čaká, keďže absolvoval už viac našich akcií. Deti ich s úžasom sledovali a čakali, čo im predvedú. Po krátke rozcvičke si naši reprezentanti pripravili pre deti show, v ktorej predviedli svoje umenie a prácu s raketou.

Opäť ukázali deťom hru s rôznymi raketami od maličkej až po obrovskú raketu a takisto predviedli ukážky ozajstnej hry ako na turnaji.

Po show programe boli pre deti pripravené stanovištia, na ktorých si mohli vyskúšať prvé kontakty s raketou a loptičkou – nosenie loptičky na rakete cez prekážky a triafanie loptičky s raketou na cieľ.

Zástupcom SSTZ na akcii v Giraltovciach bol J. Cibula. Akciu prišiel za miestny klub JMC Lužany pri Topli, Mgr. Erik Tomko.

Pána riaditeľa školy teší veľká popularita stolného tenisu v regióne

Pán riaditeľ školy PaeDr. Branislav Baran nám vyslovil poďakovanie, že sme prišli aj do ich školy. Poďakoval aj za podporu a povedal, že im veľmi pomôže športové vybavenie, ktoré dostali v rámci projektu „Stolný tenis do škôl“

Autogramiáda vždy poteší

Naprázdno neodišli ani deti, ktoré si prevzali drobné pozornosti v podobe kvalitných informačných a propagačných materiálov o stolnom tenise ako aj malé sladké prekvapenie.

Na záver nechýbala populárna autogramiáda ?

Ďakujeme všetkým za podporu!