Projekt „Stolný tenis do škôl“ pokračoval 11.10.2019 na ZŠ Rajčianska v Bratislave!

Projekt “Stolný tenis do škôl” v piatok 11.10.2019 pokračoval v Bratislave, na ZŠ Rajčianska.

Slovenský stolnotenisový zväz v spolupráci s firmou Funstar, ktorá je oficiálnym zástupcom jednej z najväčších stolnotenisových firiem na svete BUTTERFLY, daroval škole základnú výbavu pre stolný tenis, ktorá obsahovala: stolnotenisový stôl Butterfly , sieťku, 6 rakiet a 30 loptičiek.

Stolný tenis si zahrala aj pani učiteľka p. Petrovská, ktorá je za danú školu koordinátorka projektu.??

Akcie sa zúčastnili sa aj naši reprezentanti: Michal Pavolka a Monika Uríková.  ?‍♂️?‍♀️?Na akciu sme pozvali opäť žiakov prvých a druhých ročníkov, stolnotenisový oddiel Spoje Bratislava, ktorý nám pomáhal s prípravou.

Žiakov bolo veľmi veľa, približne 160 a atmosféra, ktorá bola v telocvični bola úžasná. Bolo vidieť, že stolný tenis na tejto základnej škole má veľkú obľubu!