Projekt “Stolný tenis do škôl” pokračoval štvrtou zastávkou dňa 18.10.2019 na ZŠ Veľké Leváre!

Projekt “Stolný tenis do škôl” pokračoval štvrtou zastávkou dňa 18.10.2019 na ZŠ Veľké Leváre.

Tentokrát prišli akciu podporiť slovenský reprezentant Samuel Novota, hráč klubu Veľké Leváre Ján Ridzik, Ivan Hollý a tréner žiakov Ľubomír Hollý, ktorý je taktiež členom stolnotenisového oddielu Veľké Leváre ?

Deťom, ktorých bolo až 130 ukázali hru s rôznymi raketami od maličkej až po obrovskú raketu, predviedli ukážky ako obrannej tak aj modernej útočnej hry. Pre deti boli opäť pripravené stanovištia, na ktorých si mohli odskúšať prvé kontakty s raketou a loptičkou. Niektorí sa aj poriadne zapotili, no odmena vo forme lízanky, diplomu za účasť, omaľovánok na tému stolný tenis, boli peknou odmenou.

Podujatia sa zúčastnila aj pani riaditeľka Mgr. Perničková, ktorá taktiež podporuje športové aktivity v škole.

Všetkým patrí poďakovanie za podporu a aj osobnú účasť! 🙂