Projekt “Stolný tenis do škôl” pokračoval svojou šiestou zastávkou dňa 24.10.2019 na ZŠ Bošany.

Projekt “Stolný tenis do škôl” pokračoval svojou šiestou zastávkou dňa 24.10.2019 na ZŠ Bošany. Túto peknú akciu Slovenského stolnotenisového zväzu prišiel podporiť aj slovenský bývalý reprezentant, reprezentačný tréner a zástupca klubu ŠKST Topoľčany Ing. Anton Kutiš so slovenskou reprezentantkou Adrianou Illášovou.  

Deťom, ktorých bolo v telocvični okolo stovky predviedli kus svojho umenia a prezentovali sa malou exhibíciou. Tu ukázali deťom hru s rôznymi raketami od maličkej až po obrovskú raketu a takisto predviedli ukážky ako obrannej tak aj modernej útočnej hry.  Po show programe boli pre deti pripravené stanovištia, na ktorých si mohli odskúšať prvé kontakty s raketou a loptičkou – nosenie loptičky na rakete cez prekážky a triafanie loptičky s raketou na cieľ.

Niektorí sa aj poriadne zapotili, no odmena vo forme lízanky, diplomu za účasť, omaľovánok na tému stolný tenis, či podpis od hráčov boli peknou odmenou.

Podujatia sa zúčastnila aj pani riaditeľka RNDr. Kontúrová Jana, ktorá nás potešila informáciou o pekných výsledkoch detí v stolnom tenise. Dievčatá sa na Majstrovstvách okresu v stolnom tenise žiačok ZŠ umiestnili na peknom 2. mieste a chlapci dokonca skončili 1.

Gratulujeme!  

Všetkým patrí poďakovanie za podporu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *