Projekt Stolný tenis do škôl sa presunul na Stredné Slovensko so siedmou zastávkou na ZŠ v Bytči !

07.11.2019

Projekt “Stolný tenis do škôl” pokračoval svojou siedmou zastávkou dňa 07.11. 2019 na ZŠ v Bytči.

Podporiť základnú školu v Bytči prišli reprezentanti SR Alexander Valuch a Monika Uríková

Naši reprezentanti si pripravili pre deti show, v ktorej predviedli svoje umenie a prácu s raketou. Deťom, ktorých bolo v telocvični okolo stovky predviedli kus svojho umenia a prezentovali sa malou exhibíciou. Opäť ukázali deťom hru s rôznymi raketami od maličkej až po obrovskú raketu a takisto predviedli ukážky ako obrannej tak aj modernej útočnej hry.  Po show programe boli pre deti pripravené stanovištia, na ktorých si mohli odskúšať prvé kontakty s raketou a loptičkou – nosenie loptičky na rakete cez prekážky a triafanie loptičky s raketou na cieľ. Zástupcami SSTZ na uvedenom podujatí boli J. Cibula a K. Breyerová. Akciu prišiel podporiť aj Podpredseda výkonného výboru SSTZ p. Čelko, ktorý bol veľmi spokojný s priebehom akcie.

Od zástupkyne školy sme dostali pochvalu

Boli sme veľmi milo prekvapení, keď sme dostali pochvalu od zástupkyne školy, pani Mgr. Márie Torousovej, ktorá vyzdvihla našu prácu, veľmi dobre zorganizovanú akciu a jej celkový priebeh.

Ďakujeme, takéto správy nás vždy potešia a ženú vpred! 🙂

Autogramiáda na záver potešila deti

SSTZ si na úseku rozvoja stolného tenisu a školského športu plne uvedomujeme, že pre rozvoj stolného tenisu je potrebná aj existencia materiálneho vybavenia, SSTZ v spolupráci s hlavným marketingovým partnerom tohto projektu firmou Funstar s.r.o. odovzdal škole kvalitný súťažný stôl s príslušenstvom. Naprázdno neodišli ani deti, ktoré si prevzali drobné pozornosti v podobe kvalitných informačných a propagačných materiálov o stolnom tenise ako aj malé sladké prekvapenie. Na záver nechýbala populárna autogramiáda!

Ďakujeme za podporu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *