Ďalšia akcia sa konala v strede novembra na ZŠ Hliník nad Hronom!

Projekt “Stolný tenis do škôl” pokračoval svojou desiatou zastávkou dňa 15.11. 2019 na ZŠ v Hliníku nad Hronom 🙂

Základnú školu v Hliníku nad Hronom prišli podporiť reprezentanti SR Nika Puchovanová a Samuel Kalužný

Po príchode do telocvične základnej školy náš čakalo milé prekvapenie. Žiaci základnej školy nám ukázali, ako u nich vyzerá hodina telesnej výchovy. V hojnom počte, v telocvični na šiestich stoloch, s radosťou a úsmevom na tvári nám predviedli, ako im to ide. Boli nadšení, že sme prišli aj do ich školy a mohli zrealizovať túto peknú športovú akciu.

Samo s Nikou boli veľmi prekvapení tak veľkým záujmom detí o stolný tenis. Po krátke rozcvičke si naši reprezentanti pripravili pre deti show, v ktorej predviedli svoje umenie a prácu s raketou. Opäť ukázali deťom hru s rôznymi raketami od maličkej až po obrovskú raketu a takisto predviedli ukážky ozajstnej hry ako na turnaji  🙂

Po show programe boli pre najmenšie deti – prvákov a druhákov pripravené stanovištia, na ktorých si mohli vyskúšať prvé kontakty s raketou a loptičkou – nosenie loptičky na rakete cez prekážky a triafanie loptičky s raketou na cieľ. Ostatné deti, ktoré sa prišli na akciu pozrieť si zatiaľ zahrali s našimi reprezentantmi napríklad populárny kolotoč.

Zástupcom SSTZ na uvedenom podujatí bola K. Breyerová. Akciu prišla za miestny klub podporiť pani Zuzana Perháčová, ktorá sa obetavo venuje stolnému tenisu a práci s deťmi, za čo si zaslúži veľké poďakovanie.

Pani riaditeľka víta každú športovú akciu na škole

Pani riaditeľka školy Mgr. Katarína Kaššová nám poďakovala, že sme ich školu vybrali do projektu „Stolný tenis do škôl“. Povedala nám, že podporuje každú športovú aktivitu na škole a obzvlášť stolný tenis, pretože na ich škole má veľkú obľubu a je populárny.

Autogramiáda na záver musí byť

Naprázdno neodišli ani deti, ktoré si prevzali drobné pozornosti v podobe kvalitných informačných a propagačných materiálov o stolnom tenise ako aj malé sladké prekvapenie. Na záver nechýbala populárna autogramiáda, kde si svoje ruky a podpisovanie predcvičili Nika so Samom 🙂

Ďakujeme za podporu!